محل تبلیغات شما

داشتم مثله همیشه کانال ها رو یکی پس از دیگری عوض میکردم تا سریال یا فیلمی  از تماشای چشام جا نمونه که یکی از کانال های ملی که یک سخنران راجع به مهدویت حضرت مهدی (عج)و اینکه ما چقدر از اماممون غافلیم صحبت می کرد که جمله آخر والسلام و علیکم و الرحمه والله و برکاه رو گفت  و برنامه به اتمام رسید چند لحظه بی درنگ به تلویزیون خیره شده بودم و داشتم راجع به این موضوع فک می کردم که جز ساعاتی که در مدرسه می گذره تمام اوقات و فراغت من صرف تلویزیون و نت میشه و چرا من این همه از وقتمو صرف فیلم های مختلف می کنم برا چن ثانیه دیدم نه واقعا کارم اشتباهه واز بغضی که در دلم بود  احساس کردم گونه هایم خیس شده .

مولای من ،من ادعای دوست داشتن تو را دارم و عاشقانه دوستت دارم و دلم می خواهد روزی یکی از خدمتگزاران شما باشم مولای من مرا به خاطر این همه غفلت به خاطر ساعت هایی که به بطالت گذاراندم به جای آنکه برای سلامتی ات دعا کرده باشم ببخش.

مولای من ، مرا کمک کن تا ثانیه ثانیه هایم برای شما باشد.

مولای من از اینکه بی هدف صدایت می کردم تا به امروز مرا ببخش فریاد می زدم مهدی (عج)بیا اما دریغ از اینکه برای آمدنت قدمی برداشته باشم.

نمی دانم این کجای رسم وفا و دوستی است که قلبا کسی  را بخواهیم و به فراموشی سپرده باشیم و یا اینکه بارها و بارها به زبان می آوریم بی آنکه برای آمدنت  تلاشی کنیم.

یا صاحب امان(عج) کمکم کن تا همان گونه که فرزندی صالح برای پدر و مادرم هستم همان گونه سربازی گوش به فرمان فرماندهی همچون شما باشم .

مولای من.! امام زمان کمکم کن تا جامعه را برای آمدنت با امر به معروف و نهی از منکرها که فراموش شده  اسلامی کنم. .

در نماز شبهایت برای اصلاح شدن من ،دوستم ، اعضای خانواده ام ، وهمه ی انسانها دعا کنید.

بلکه از دعای شما  انتظار به اتمام رسد .

*میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک *

مهدی جان ماراببخش...

میلاد باسعادت امام حسن عسکری(ع)

اینکه ,مولای ,مرا ,عج ,آمدنت ,مهدی ,مولای من ,کن تا ,برای آمدنت ,همان گونه ,یکی از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیاده گرد physic_nikonjad